Rolety / okenní / Mini Den a Noc do oken s vodícími silony režné látky

  • Cena:499 Kč
  • Dostupnost: Skladem
Množství:


Nenašli jste zde rozměr který potřebujete? Vyberte si roletu na míru.

Rolety / okenní / Mini Den a Noc do oken s vodícími silony režné látky

Rolety Den a Noc jsou rolety které Vás nadchnou. Rolety Den a Noc patří mezi nejmodernější a nejoblíbenější typ zastínění interiérů. Rolety Den a Noc Vás nadchnou nejen svým vzhledem a praktičností, ale i jednoduchou montáží na okenní křídlo bez nutnosti vrtání. Montáž Rolet Den a Noc zvládne opravdu každý během několika minut. Rolety Den a Noc Mini se montují přímo na okenní křídlo pomocí štelovatelných háčků a fixační pásky. Díky jednoduché montáži rolet Den a Noc neztrácíte záruku na okna.

Princip stínění rolet Den a Noc spočívá ve střídání světle propustných a nepropustných pásů. Díky tomu můžete plynule regulovat světlo v místnosti. Rolety můžete celé vyhrnout nebo nastavit do jakékoliv požadované polohy. Zároveň můžete rolety nastavit do polohy noc a celou místnost zastíníte.

Rolety Den a Noc si můžete vybrat z mnoha různých odstínů. Ovládnání rolety je zajištěno řetízkem, který lze umístit na pravou nebo levou stranu.

Rolety Den /Noc mini II jsou navíc vybaveny vodícími silony, které slouží pro dokonalé vedení rolety v jakékoliv poloze i při otevřeném okně na ventilaci. 

Pokud Vám nevyhovují tipyzované rozměry rolet Den a Noc  a potřebujete jiné rozměry, zadejte rozměry v našem konfigurátoru pro rolety do oken  Den a Noc , ve kterém si jednoduše zvolíte rozměry na míru

Shlédněte naše video s roletami Den a Noc

Vzor látky rolet Den a Noc ( Day & Night )


Tip týdne