Garol.cz to je e-shop s kde si můžete vybrat garnýže a rolety

V našem e-shopu si můžete pořídit garnýže a rolety za skutečně atraktivní ceny.

Vítáme Vás v novém e-shopu zaměřeném na prodej garnýží, rolet, vertikálních žaluzií a sítí proti hmyzu

Garnýže

V e-shopu naleznete velký výběr garnýží. Mezi nejoblíbenější záclonové tyče patří bezpochyby kovové garnýže. Ty si můžete vybrat z různých průměrů tyčí 16mm, 19mm, 25mm a také v hranaté variantě.  Dřevěné garnýže nabízíme ve třech různých provedeních:

  • Standart
  • Premium
  • Favorite
  • Modern

 

Rolety

Látkové rolety patří mezi oblíbené stínící prvky. Nabízíme velký výběr látkových rolet z různých typů dezénů a odstínů látek a zárověn s různými možnostmi přidělání rolety na okno či zeď.

Montáž a ovládání rolet

Látkové rolety v provedení mini přiděláváme na okenní křídlo bez nutnosti vrtání. Široký výběr látek a jednoduchá montáž dělá z tohoto typu stále oblíbenější typ zastínění. Rolety do oken s přiděláním do zdi a zakrytím celého okenního otvoru patří již mnoho let mezi stálice v oblasti stínění. Rolety se díky použití nových polyesterových látek s jednoduchou údržbou a řetízkovému mechanismu, který nám umožňuje nastavení rolety do libovolné polohy stávají ještě vyhledávanějším stínícím prvkem a nahrazují klasické horizontální žaluzie.

Top třídu látkových rolet tvoří bezesporu rolety Den - Noc (nazývané taktéž rolety Day&Night, rolety Duo, rolety Zebra). Tyto rolety umožňují regulaci světla v místnosti díky střídání světle propustných a nepropustných pásů. Díky atraktivnosti rolet Den a Noc nejsou potřeba záclony ani závěsy a místnost bude vypadat moderně a vzdušně.

Mezi stále oblíbené prvky zastínění interiéru patří vertikální žaluzie. V našem e-shopu naleznete širokou škálu barevných odstínů lamel vertikálních žaluzií. Vertikální žaluzie vyrábíme v požadovaných rozměrech v šíří od 0 - 400 cm a výšce žaluzie od 0 - 400cm.

Rok 2022

V letošním roce jsme do nabíkdy zařadili nový typ shrnovacích dveří v odstínu dub sonoma, který si můžete pořídit jak v proskleném provedení tak i v provedení plném. Jedná se o moderní odstín, který je nyní trendem v podlahách a nábytku a proto chceme, aby jste si mohli interiér sladit i s tímto odstínem.  Nově bude zařazen do prodeje černý odstín PVC stropních kolejnic a také nový tmavý dekor dřevěných garnýží v provedení ořech s výraznější texturou dřeva. V sekci plotovky byl ukončen prodej okrasných plotovek a je zachován pouze prodej rovných plotovek. Zároveň jsme rozšířili nabídku o nové koncovky v sekci kovových garnýží s průměrem 19mm. 

Rok 2021

Pro rok 2021 rozšiřujeme nabídku čalounění dveří o řadu exclusive, která má prošívaný design a více se tak hodí k modernímu interiéru. Samozřejmostí bude jako každý rok rozšíření odstínů látek pro rolety se stínícím efektem.

Rok 2020

V roce 2020 je pro Vás připraveno rozšíření výběru nových látek pro rolety den noc a rolety den noc se zavěšením na zeď ( označováno jako MAXI ). Zárověň bude vylepšený mechanismus pro látkové rolety mini a rolety mini den noc, který bude mít šírší základnu a díky tomu bude stabilnější. V sekci záclonových tyčí bude ukončen prodej garnýží modern a prozatím nebude nahrazen novým typem.  

Rok 2019

V roce 2019 rozšiřujeme nabídku dřevěných garnýží o nový typ záclonové tyče Modern, který bude mít průměr tyče 35mm a bude se tedy jednat o garnýže s největším průměrem tyčí v naší nabídce. Garnýže Modern budou dodávány v moderních odstínech bílá, šedá, černá a přírodní, kterou si lze namořit do odstínů, který se nám líbí a nebo dětem udělat radost a vytvořit jim garnýže pokojíčku podle jejich přání.

Mezi kovovými garnýžemi rozšiřujeme nabídku nerezových tyčí o nové koncovky Orbita , Cosmo a Mars. O tyto koncovky jsme taktéž rozršířili nabídku mezi chrom matnými a mosaznýmy garnýžemi v průměru 19mm. Nové koncovky pro garnýže naleznete taktéž v sekci s průměrem záclonových tyčí 25mm a to Koule Azur , Faraon a Luna .

Rozšiřujeme taktéž nabídku o rolety na okna s látkou COMBI, které si můžete zakoupit vprovedení Mini nebo Mini s vodícím silonem a zároveň si můžete vybrat stále více obíbené rolety den a noc z ještě větší nabídky látek. Pokud ovažujete o zastínění celého okenního otvoru pak doporučujeme rolety den noc MAXI , které si můžete nově zakoupit až do šířky 2,2m.

Nově taktéž bude možné v průběhu ledna 2019 zakoupit plissé žaluzie, které budeme nabízet ve třech cenových skupinách s mnoha moderními látkami. O nové látky jsme taktéž rozšířili nabídku rolet den a noc.

Rok 2018

V roce 2018 jsme rozšířili nabídku rolet v provedení Den Noc o nové látky. Rolety Den Noc si můžete vybrat ze tří skupin podle typů látek a zavěšení rolet je možné přímo na okenní křídlo nebo na zeď před okenní otvor. Ukončen byl prodej dřevěných garnýží řady exslusive a připravujeme pro Vás nové dřevěné garnýže o průměru 35mm. 

Rok 2017

Pro rok 2017 rozšiřujeme nabídku látek pro rolety Den Noc a to jak s připevněním na okenní křídlo a tak i pro připevnění na zeď. Rolety jsou rozšířeny o nové látky ve všech dosavadních skupinách. Shlédněte naši novou nabídku na látek pro rolety den noc .

Zároveň jsme rozšířili nabídku rolet v kazetě o nové dekory kazet. Shlédněte celou nabídku nových dekoru kazet pro rolety v kazetě .

Dřevěné garnýže si nyní můžete pořídit i v nové řadě dřevěných garnýží Favorite, které Vás zaujmou nejen cenou, ale i zpracováním.

Kovové garnýže budeme v tomto roce rozšiřovat o nové koncovky. 

Rok 2016

Nabídku pro rok 2016 jsme rozšířili o nově garnýže řady Attractive. Kovové garnýže jsou práškově lakované a jsou celokovové. Vybírat si je můžete z koncovek Cilinder new, Koule , Torino a Bečka. Provedení těchto garnýží je stříbrné nebo mosazné.

Další novinkou jsou dřevěné plotovky, které nabízíme v okraném nebo rovném provedení. Vyráběny jsou ze smrkového dřeva a délka těchto plotovek je od 60 cm do 1,5m.

Rok 2015

V roce 2015 nově zařazujeme do nabídky levné kovové garnýže řady Elegance, které si můžete vybrat ze čtyř elegantních koncovek Koule, Cilinder, List, Monaco. Jedná seo práškově lakované celokovové garnýžem které dodáváme jako celé komplety v provedení antická a stříbrná matná.

Další novinkou jsou moderníí garnýže Lux Latté. Tyto garnýž si můžete vybrat ze 3 odstínů a to černá,bílá a cappucino. Především posledně jmenovaný odstín garnýže cappucino je velmi povedený a neukoukaný a pro interiéry velmi zjímavý..

Novinkou mezi roletami je pak zařazení nových látek pro látkové rolety Mini a Maxi a zařazení velmi atraktivních plissé žaluzií, které dodáváme vyrobené na míru, stejně tak i ostatní rolety. Rolety Den a Noc si můžete vybrat nově taky z další řady látek. Jedná se o lehké látky ( látky sk. III) , které doporučujeme i do roletek v kazetě.

V nabídce naleznte taktéž shrnovací dveře, které dodáváme plné nebo prosklené. Shrnovací dveře si můžete vybrat ze 4 dekorů - dub, buk , bříza , borovice.  

Rok 2014

Novinky pro rok 2014 nalezneme mezi látkovými roletami Den a Noc a také v rozšířené nabídce garnýží. Garnýže na záclony v kovovém provedení si můžete pořídit s novými koncovkami. Nabídku  jsme rozšířily o kovové garnýže s novými koncovkami ve všech řádách kovových garnýží. Vzhledem k atraktivním a velmi oblíbeným koncovkám s krystalem jsme kovové garnýže v řadě exclusive rozšířili o nové koncovky v provedení mosaz i satina. V řadě garnýží s průměrem tyče 25mm nalezneme nové koncovky s krystal Almero a Boston. Mezi garnýžemi s průměrem tyče 16mm pak atraktivní koncovka ke garnýžím Paola nebo Prince. V  řadě záclonových tyčí s průměrem 19mm doporučujeme koncovky v provedení Sigma nebo Zeus.

Rolety Den a Noc si můžete v provedení Mini nyní pořídit i s vodícím vlascem, který nám slouží k dokonalejšímu vedení rolety. Látkové rolety mají nové atraktivní látky Trend, Flores a Malmo. Jedná se o kvalitní vzorované látky, díky kterým rolety rozjasní váš domov. Nové látky naleznete ve všech variantách rolet. V případě, že pořadujete jednoduchou nenápadnou roletu do oken, pak doporučujeme provedení Mini nebo Mini se silonem. Tyto okenní rolety připevníte bez nutnosti vrtání. 

Rok 2013

Pro rok 2013 jsme pro Vás připravili nový typ rolet v plastové kazetce. Tyto rolety si můžete v našem e-shopu koupit za cenu od 270 Kč. Mezi hlavní výhody rolet patří především jejich snadná montáž bez vrtání, exclusivní vzhled a praktičnost. Rolety si můžete vybrat s několika odstíny látek typu Decor.

V roce 2013 jsme pro Vás rozšířili nabídku garnýží o nové koncovky. Nyní si můžete garnýže vybrat z mnoha nových koncovek v řadách kovových garnýží o průměru 16,19,25mm . Shlédněte nové koncovky ke garnýžím a zmodernizujte si své bydlení.

Nově jsme pro Vás rozšířili nabídku rolet o rolety do oken vyrobené na míru. Mimo standartních rozměrů si nyní můžete pořídit i rolety vyráběné přesně podle rozměrů oken. Zaleží na Vás, jestli zvolíte rolety se zavěšením na okenní křídlo nebo rolety do oken, které umístíte před okenní otvor. 

Nově jsme pro Vás zlevnili některé typy kovových garnýží. Garnýže si nyní můžete pořídit ještě výhodněji v galvanickém i lakovaném provedení. Využijte jedinečných cen garnýží.

 

 

 

 

 

 Tip týdne